مجوز فعالیت

 چرا و چگونه باید به " فروشگاه اینترنتی top700.com " اعتماد کنم؟

 

۱- ثبت در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت

مفتخریم به اطلاع برسانیم موفق به اخذ نماد دائم اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی شده ایم. این نماد اثبات کننده این ادعاست که برای ما، اعتماد و اطمینان شما ارزشمندترین دارایی می باشد. این نماد نشان می دهد سایت و فعالیت ما به دقت تحت نظارت مراجع قانونی قرار دارد و فعالیت ما رسما به عنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات در فضای مجازی شناخته و ثبت شده است.

 برای مشاهده و استعلام می توانید به آدرس (http://www.enamad.ir) نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی وارد شده. و در قسمت سوم بر روی گزینه ی  کلیک کرده پس از ورود به این قسمت در کادر نام دامنه عبارت top700.com را وارد کرده و جستجو را بزنید.

پس از انجام مراحل فوق صفحه ی زیر را مشاهده خواهید کرد.

۲- ثبت در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سایت هایی در این سامانه به تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می رسند که مطالب مغایر با واقع و… ثبت نکرده باشند و همچنین اطلاعات شخصی صاحب امتیاز سایت (اطلاعات شخصی از جمله آدرس، شماره تلفن، کد ملی و…) در اختیار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد. بنابراین سایت های متخلف به سرعت شناسایی و باتوجه به نوع تخلف با آنها برخورد می گردد.

فروشگاه اینترنتی top700.com در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی زیر نظر وزارت ارشاد و قوه قضاییه به ثبت رسیده است و مورد تایید نهاد های ذیربط میباشد.

تمامي حقوق اين سايت متعلق به سایت تخصصی کسب درآمد از اینترنت مي باشد
طراحی وب سایت توسط شرکت داده پردازی فراتک